Nákladné autá, autobusy

Placerat dapibus. Etiam ultrices nulla sed leo malesuada commodo bibendum orci vi verra. Sed rutrum dapibus feugiat. Iasellus et congue arcu.

READ MORE -

Vysokotlakové čistenie

Placerat dapibus. Etiam ultrices nulla sed leo malesuada commodo bibendum orci vi verra. Sed rutrum dapibus feugiat. Iasellus et congue arcu.

READ MORE -
banner


O spoločnosti

Spoločnosť TRUCK WASH, s.r.o. bola založená v roku 2009 v Senci. Hlavnou činnosťou spoločnosti je čistenie vonkajších priestorov nákladných vozidiel a vykonávanie dezinfekcie vnútorných priestorov návesov. Na základe kvalitnej práce a prístupu k zákazníkom spoločnosť TRUCK WASH, s.r.o. v roku 2013 otvorila ďalšie dve prevádzky a to v Budči a Nových Zámkoch, čím sa stala dôležitým dodávateľom čistiacich a dezinfekčných služieb v nákladnej doprave.

V roku 2014 sme úspešne absolvovali certifikáciu SQAS a HACCP, ktorá je garanciou kvalitnej a zodpovednej práce a to hlavne v potravinovom sektore dezinfekcie vozidiel.

Naša spoločnosť si zakladá na školeniach zamestnancov a potrebných certifikáciách a plánuje svoje pôsobenie a služby rozšíriť v roku 2015 a to v Bratislava a v Českej republike.

Galéria

Naši spokojní zákazníci

Dezinfekcia nákladných vozidiel

Dezinfekcie vnútorných priestorov nákladných vozidiel vykonáva TRUCK WASH, s.r.o. štandardnými umývacími procedúrami. Po vykonaní dezinfekcie pracovník vydá vodičovi certifikát o dezinfekcii, kde je uvedená procedúra umývania. Tieto dokumenty sú vydávané na základe našej internej certifikácie a to systémom HACCP (riadenie kvality v potrav. priemysle) a SQAS.

Certifikát čistenia platí jeden mesiac. Dezinfekcia v potravinárskom sektore je povinná a to najmenej raz za mesiac.

Galéria

Naše atestácie

footer

Naši partneri

logo3 logo4 logo5 logo6